Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Prodigo S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie pełnej dokumentacji bieżącej z zakresu ochrony środowiska (wymagane prawem rejestry, ewidencje oraz sprawozdania);

  • Tworzenie dokumentacji związanej z decyzjami o uwarunkowaniach środowiskowych (raporty oddziaływania na środowisko, karty informacyjne przedsięwzięć);

  • Przygotowywanie wniosków o wydanie decyzji w zakresie gospodarowania odpadami dla dedykowanych spółek z Grupy Prodigo;

  • Prowadzenie audytów w spółkach Grupy Prodigo, wydawanie zaleceń, rekomendowanie rozwiązań;

  • Udział w kontrolach prowadzonych przez zewnętrzne organy kontrolujące;

  • Wspieranie merytoryczne osób kierujących zakładami w ramach dedykowanych spółek z Grupy, prowadzenie szkoleń wewnętrznych, przekazywanie dobrych praktyk z obszaru ochrony środowiska;

  • Realizacja obowiązków ewidencyjnych i sprawozdawczych w zakresie ochrony środowiska i gospodarki odpadami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w przedsiębiorstwach przetwarzających odpady lub instytucjach związanych z ochroną środowiska;

  • Znajomość przepisów prawa oraz procedur z zakresu gospodarowania odpadami oraz ochrony środowiska;

  • Samodzielność w pracy, inicjatywa w działaniu, dokładność, dobra organizacja pracy własnej;

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Możliwość realizowania zadań o dużym stopniu samodzielności;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy Prodigo;

  • Pełne wsparcie eksperckie ze strony własnego zespołu technicznego oraz R&D;

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia;

  • Narzędzia pracy niezbędne do efektywnej realizacji powierzonych zadań;

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych , możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie);

  • Siedziba pracodawcy w dogodnym miejscu, z dostępem do bezpłatnego, zadaszonego miejsca parkingowego ( stadion miejski Wrocławia).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Prodigo S.A.

Grupę Kapitałową Prodigo tworzą zakłady prowadzące odzysk odpadów przemysłowych, produkcję paliw zastępczych a także recykling odpadów gumowych oraz metali żelaznych i nieżelaznych. Siedziba główna GKP - wraz z pełnym zapleczem back office - mieści się we Wrocławiu, natomiast 5 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych jest w województwach dolnośląskim, wielkopolskim oraz świętokrzyskim. Kluczowym elementem naszej strategii jest ciągły rozwój poprzez inwestowanie w kompetencje naszych pracowników oraz w nowoczesne procesy przetwarzania odpadów - również w oparciu o programy badawczo-rozwojowe realizowane w ramach własnego działu R&D.

Przewiń do profilu firmy