Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. oczyszczania związków chemicznych

RYVU THERAPEUTICSO firmie

RYVU THERAPEUTICS

Leona Henryka Sternbacha 2

Kraków

Twój zakres obowiązków

Dołączając do Ryvu będziesz uczestniczyć w projektach badawczo-rozwojowych tym samym wspierać proces odkrywania leków. Obecnie poszukujemy osoby, która będzie specjalizowała się w procesie oczyszczania związków chemicznych i która ma już pierwsze doświadczenie (ok. 2 lat) w podobnym środowisku.

OBOWIĄZKI:

• Izolowanie związków organicznych z mieszanin poreakcyjnych przy wykorzystaniu systemów FLASH w układzie faz normalnych i odwróconych

• Izolowanie związków organicznych z mieszanin poreakcyjnych przy wykorzystaniu preparatywnych systemów HPLC w układzie faz odwróconych oraz w układzie faz normalnych (rozdziały chiralne) według załączonej metody analitycznej

• Interpretacja chromatogramów przeprowadzanych analiz lub analiz załączonych według których wykonywany będzie proces oczyszczania

• Przygotowywanie próbek do procesu oczyszczania

• Dbałość o powierzony sprzęt oraz efektywna gospodarka odczynnikami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie chemiczne lub pokrewne

  • Praktyczna znajomość zasad chromatografii cieczowej w różnych układach

  • Praktyczna znajomość dostępnych wypełnień kolumn chromatograficznych

  • Znajomość cienkowarstwowej chromatografii cieczowej TLC

  • Znajomość zasad chromatografii cieczowej preparatywnej

  • Praktyczna znajomość detektorów używanych w systemach chromatograficznych

  • Praktyczna umiejętność interpretacji wyniku / chromatogramu.

  • Mile widziana znajomość obsługi systemów flash i systemów preparatywne HPLC.

  • Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność pracowania w zespole

To oferujemy

  • Praca w nowoczesnym budynku R&D

  • Codzienna wymiana know-how z doświadczonym zespołem badawczym

  • Długoterminowa współpraca oparta o stabilne warunki zatrudnienia

  • Pakiet benefitów, m. in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, program dofinansowania do posiłków

  • Możliwość udziału w zajęciach sportowych (piłka nożna, siatkówka)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta Multisport

Ryvu Therapeutics jest polską firmą biotechnologiczną rozwijającą innowacyjne małocząsteczkowe związki o potencjale terapeutycznym w onkologii.

Firma została założona w 2007 roku (jako Selvita), obecnie zatrudnia 150 naukowców, z których 80 posiada stopień naukowy doktora. Główna siedziba Spółki, Centrum Badawczo-Rozwojowe Innowacyjnych Leków, znajduje się w Krakowie.

Rozwijamy innowacyjne terapie w obszarach, w których brakuje dostatecznych metod leczenia nowotworów. U nas bogata wiedza naukowa łączy się z efektywnym i nowoczesnym zarządzaniem projektami badawczymi. Badania kliniczne dotyczą obszarów hematoonkologicznych oraz onkologicznych, natomiast projekty badawczo-rozwojowe skupiają się na nowych celach onkologicznych w obszarze inhibitorów kinaz, syntetycznej letalności, immunoonkologii oraz metabolizmu i immunometabolizmu nowotworów.

Przewiń do profilu firmy