Oferta pracy

Specjalista ds. odbiorów i zarządzania nieruchomościami

Echo Investment S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Echo Investment jest deweloperem, budującym w trzech sektorach rynku nieruchomości. Nasze projekty, to miastotwórcze inwestycje, które łączą w sobie wiele funkcji i wnikają w tkankę miasta, tworząc mieszkańcom przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu. Dołączając do nas, staniesz się częścią zespołu obsługującego inwestycje mieszkaniowe- będziesz mieć okazje pracować z wieloma specjalistami i rozwijać się w ramach stanowiska:

Koordynator ds. odbiorów i administracji

Lokalizacja: Warszawa

Specjalista ds. odbiorów i zarządzania nieruchomościamiNumer ref.: 2021/03/WAW/KOAB/MB

Opis stanowiska:

  • Koordynacja procesu odbiorów lokatorskich na inwestycjach mieszkaniowych
  • Kontrola stanu inwestycji przed odbiorami oraz uczestnictwo w organizacji dni przedodbiorowych
  • Wsparcie klientów oraz czuwanie nam porządkiem na terenie inwestycji przed przekazaniem administrowania zarządcy
  • Udział w wyborze firm administrujących nieruchomościami
  • Nawiązywanie współpracy z firmami zarządczymi oraz z dostawcami usług
  • Koordynacja procesu tworzenia projektów uchwał przed powstaniem wspólnoty
  • Współtworzenie planów gospodarczych wspólnot
  • Nadzór nad firmami świadczącymi usługi na nieruchomościach mieszkaniowych
  • Bieżąca współpraca z działami wewnątrz firmy m.in. księgowością
  • Rozliczanie ryczałtów klientów oraz zarządzanie systemem obiegu faktur

Wymagania:

  • Doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku (w zakresie administrowania nieruchomościami)
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Posiadanie prawa jazdy (kat. B)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i budowania relacji
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Prywatną opiekę medyczną oraz dostęp do pakietów sportowych
  • Pracę w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole, który wprowadzi Cię w obowiązki i pozwoli Ci się rozwijać
  • Fajną atmosferę i mnóstwo uśmiechu każdego dnia

Administratorem danych jest Echo Investment S.A. z siedzibą w Kielcach (25-323), al. Solidarności 36, REGON 290463755 NIP 6570230912, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000007025. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] . Twoje dane nie będą wykorzystywane dla celów ich automatycznego przetwarzania, w tym profilowania oraz nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Szczegółowo z naszą polityką prywatności możesz zapoznać się na stronie korporacyjnej https://www.echo.com.pl/kariera.html, a w razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected].

Zainteresowany? Zainteresowana? Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Nic prostszego!

Kliknij przycisk „aplikuj” i weź udział w rekrutacji!

Czekamy na Ciebie!

Ogłoszenie archiwalne