Ta oferta pracy jest nieaktualna od 184 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. odbiorów sieci FTTH

  • Białystok, Suwałki, podlaskie
  • Specjalista
  • 2017-11-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Wadwicz Grupa to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

    Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok, Suwałki

    Opis stanowiska:

    • przeprowadzanie w terenie odbiorów dla zrealizowanych robót telekomunikacyjnych
    • weryfikacja wykonanych prac w terenie z dokumentacją projektową i powykonawczą
    • obsługa wewnętrznego systemu (aplikacji) wykorzystywanego w tym procesie odbiorów
    • sprawdzanie w terenie montażu i poprawności działania mechanicznych zabezpieczeń na elementach sieci
    • sprawdzanie poprawności i jakości wykonanych prac w zakresie rozszycia kabli światłowodowych, gniazd, opisów
    • sprawdzanie poprawności zamontowania i ilości elementów sieci światłowodowej
    • weryfikacja / interpretacja wyników pomiarów przygotowanych przez wykonawcę robót  po uprzednim szkoleniu

    Wykształcenie:

    • min. średnie techniczne

    Umiejętności personalne:

    • Komunikatywność
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność jak również umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie i rzetelność w wypełnianiu powierzonych obowiązków
    • Dyspozycyjność
    • Wiedza praktyczna z zakresu realizowanych zadań będzie dodatkowym atutem

    Wiedza i umiejętności:

    • Wiedza, umiejętności z zakresu telekomunikacji
    • Umiejętność posługiwania się i czytania dokumentacji projektowej / powykonawczej
    • Umiejętność przeprowadzania w terenie odbiorów zrealizowanych robót
    • Umiejętność współpracy / dialogu z wykonawcą lub projektantem.
    • Obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość architektury sieci telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

    Uprawnienia:

    • Prawo jazdy kategorii B
    • Posiadanie własnego samochodu (ryczałt na wykorzystanie samochodu do celów służbowych)

    Oferujemy:

    • pracę dla firmy o pozycji lidera na rynku, w ciekawej branży
    • umowę o pracę (zarobki od 3600 brutto)
    • zwrot kosztów użytkowania własnego samochodu w celach służbowych (ryczałt)
    • możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest Wadwicz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 04-112, Karczewska 18 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.