Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. odbiorów sieci FTTH

  • Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 05.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    QiBit to globalna marka, dedykowana dla potrzeb rynku ICT. Firma działa w ramach struktur, jednego z największych, dostawców usług z zakresu HR: Gi Group.

    Naszym Klientom oferujemy najlepszych w swojej dziedzinie profesjonalistów, naszym Konsultantom natomiast, gwarantujemy zarówno stabilność zatrudniania, jaki i możliwość uczestnictwa w projektach dostosowanych do umiejętności i oczekiwań.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice

    Opis stanowiska:

    • Przeprowadzanie w terenie odbiorów dla zrealizowanych robót telekomunikacyjnych
    • Weryfikacja wykonanych prac w terenie z dokumentacją projektową i powykonawczą
    • Obsługa wewnętrznego systemu (aplikacji) wykorzystywanego w tym procesie odbiorów
    • Sprawdzanie w terenie montażu i poprawności działania mechanicznych zabezpieczeń na elementach sieci
    • Sprawdzanie poprawności i jakości wykonanych prac w zakresie rozszycia kabli światłowodowych, gniazd, opisów
    • Sprawdzanie poprawności zamontowania i ilości elementów sieci światłowodowej
    • Weryfikacja / interpretacja wyników pomiarów przygotowanych przez wykonawcę robót  po uprzednim szkoleniu

    Wymagania:

    • Wykształcenie - min. średnie techniczne
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Dobra organizacja pracy
    • Samodzielność, jak również umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie i rzetelność w wypełnianiu powierzonych obowiązków
    • Systematyczność i dokładność
    • Wiedza i doświadczenie z zakresu telekomunikacji (lub dziedzin pokrewnych jak np. energetyka)
    • Umiejętność posługiwania się i czytania dokumentacji projektowej / powykonawczej
    • Umiejętność przeprowadzania w terenie odbiorów zrealizowanych robót
    • Umiejętność współpracy / dialogu z wykonawcą lub projektantem
    • Obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość architektury sieci telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Posiadanie własnego samochodu (ryczałt na wykorzystanie samochodu do celów służbowych)

    Oferujemy:

    • pracę w projektach dla znanej marki
    • możliwość rozwoju w obszarze telekomunikacji
    • zwrot kosztów użytkowania własnego samochodu w celach służbowych
    • bardzo dobrą atmosferę pracy
    Prosimy o załączenie klauzuli:
    1. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę QiBit Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
    Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
    2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę QiBit Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182