Oferta pracy

Specjalista ds. odbioru sieci FTTH

Euvic Services Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Euvic Services Sp. z o. o. to powstała w 2014 r., polska firma informatyczna, specjalizująca się w wytwarzaniu oprogramowania. Spółka w szczególności skupia się na wdrażaniu, rozwijaniu i utrzymaniu rozwiązań chmurowych, wspieramy klientów w rozwoju platform Microsoft SharePoint oraz własnych, dedykowanych systemów informatycznych opartych o technologie Microsoft .NET. Dedykowany zespół wsparcia świadczy usługi utrzymania systemów informatycznych w trybie 24/7/365 dla klientów w Polsce i na świecie. Wspieramy też klientów w modelu outsourcingu specjalistów IT i programistów.

Renomowana firma informatyczna świadcząca usługi outsourcingu IT
ogłasza rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Katowice – Aglomeracja Śląska

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie w terenie odbiorów dla zrealizowanych robót telekomunikacyjnych
  • weryfikacja wykonanych prac w terenie z dokumentacją projektową i powykonawczą
  • obsługa wewnętrznego systemu (aplikacji) wykorzystywanego w tym procesie odbiorów
  • sprawdzanie w terenie montażu i poprawności działania mechanicznych zabezpieczeń na elementach sieci
  • sprawdzanie poprawności i jakości wykonanych prac w zakresie rozszycia kabli światłowodowych, gniazd, opisów
  • sprawdzanie poprawności zamontowania i ilości elementów sieci światłowodowej
  • weryfikacja / interpretacja wyników pomiarów przygotowanych przez wykonawcę robót  po uprzednim szkoleniu

Wymagania:

  • wiedza, umiejętności z zakresu telekomunikacji
  • wykształcenie - min. średnie techniczne
  • umiejętność posługiwania się i czytania dokumentacji projektowej / powykonawczej
  • umiejętność przeprowadzania w terenie odbiorów zrealizowanych robót
  • umiejętność współpracy / dialogu z wykonawcą lub projektantem.
  • obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office
  • znajomość architektury sieci telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kategorii B
  • posiadanie własnego samochodu (ryczałt na wykorzystanie samochodu do celów służbowych)
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy, samodzielność jak również umiejętność pracy w zespole
  • systematyczność i dokładność
  • zaangażowanie i rzetelność w wypełnianiu powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjność
  • wiedza praktyczna z zakresu realizowanych zadań będzie dodatkowym atutem
  • łatwe nawiązywanie kontaktów

Oferujemy:

  • pracę dla firmy o pozycji lidera na rynku, w ciekawej branży
  • umowę o pracę (zarobki od 3600 brutto)
  • zwrot kosztów użytkowania własnego samochodu w celach służbowych (ryczałt)
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy