Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. odnawialnych źródeł energii - Dział handlowy

NETLINE PRO sp. z o.o.O firmie

10 00050 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Szczęśliwa 46
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

NETLINE PRO sp. z o.o.

Szczęśliwa 46

Gdańsk

EnPro to nowoczesna firma działająca w branży energii odnawialnej w Polsce. Opierając się na najnowszych technologiach, oferujemy kompleksową usługę sprzedaży i instalacji paneli fotowoltaicznych. Działamy od etapu pomysłu aż do gotowej, działającej inwestycji. Tworzymy firmę pełną pasji, którą buduje zgrany, ambitny i prężnie działający zespół. Nieustannie się rozwijamy, w związku z czym nasza firma stale się powiększa. W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko regionalny przedstawiciel handlowy do spraw fotowoltaiki.

Opis stanowiska:

  • Rozwój współpracy oraz bieżąca opieka nad klientami na terenie województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów sektora B2B, B2C
  • Realizacja celów sprzedażowych, obrotowych i marżowych
  • Przeprowadzanie audytów technicznych oraz dokumentacji sprzedażowej
  • Obsługa zamówień, przygotowywanie i monitorowanie ofert handlowych, negocjowanie warunków handlowych
  • Doradztwo produktowe - bieżąca współpraca z działem Instalacji
  • Monitoring rynku i konkurencji, bieżące raportowanie aktywności handlowych

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność nawiązywania relacji handlowych z klientem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość branży OZE będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w realizacji zadań mobilnego handlowca, w samodzielnym planowaniu aktywności i wizyt handlowych
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Ambicja, pracowitość i nastawienie na wynik
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
  • Prawo jazdy kategorii „B” – warunek konieczny

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Kompleksowe szkolenia produktowe
  • Niezbędne narzędzia do pracy z klientem (samochód, laptop, telefon)
  • System motywacyjny adekwatny do osiąganych wyników
  • Pracę w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne