Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. odnawialnych źródeł energii i pomp ciepła

HRQ Engineering sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie szkoleń dla instalatorów, projektantów i dystrybutorów;

  • profesjonalne doradztwo techniczne dla instalatorów, projektantów i klientów bezpośrednich;

  • praktyczne wsparcie techniczne w terenie z uwzględnieniem pomp ciepła (zarówno ogrzewania, jak i ogrzewania wody) dla instalatorów, dystrybutorów, projektantów;

  • ciągła aktualizacja materiałów technicznych;

  • zapewnienie przedsprzedażowej pomocy technicznej i edukacji produktowej;

  • przygotowanie ofert i zarządzanie zapytaniami ofertowymi;

  • wprowadzanie nowych produktów na rynek Polski i krajów bałtyckich;

Nasze wymagania

  • praktyczne doświadczenie instalatorskie w zakresie kotłów gazowych, pomp ciepła i grzałek elektrycznych;

  • żyłka majsterkowicza i wykształcenie techniczne mile widziane

  • troska o innych oraz chęć przekazywania wiedzy

  • dobra znajomość produktów z branży OZE i pomp ciepła

  • pracowitość i nastawienie na cel

  • praca w ekipie wykwalifikowanych specjalistów

  • znajomość języka angielskiego B2 - warunek konieczny

  • zamiłowanie do Excela i pakietu office

  • prawo jazdy kategoria B

  • doskonałe poczucie humoru

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;

  • dodatkowo premia roczna

  • możliwość zdobycia uprawnień SEP i GAZ

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

HRQ Engineering Sp. z o.o. powstała z pasji do rekrutacji inżynierów. Agencja headhuntingowa, która powstała, aby wspierać Klientów z branży przemysłowej w pozyskaniu najlepszych kandydatów na rynku. Jeżeli chciałbyś rozwijać się wraz z jedynym tego typu start-up'em w Krakowie zapraszamy do aplikowania. Poszukujemy osób nie bojących się wyzwań rekrutacyjnych i przede wszystkim stawiających na kontakt oraz relacje z ludźmi.

Przewiń do profilu firmy