Oferta pracy

Specjalista ds. Odnawialnych Źródeł Energii

BIMs PLUS Kraków

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z Działem Handlowym w zakresie opracowywania ofert technicznych;

  • doradztwo w zakresie rozwiązań OŹE;

  • organizacja i przeprowadzanie szkoleń branżowych;

  • budowanie długofalowych relacji z naszymi klientami i producentami;

  • współudział w przygotowaniu strategii sprzedaży;

  • realizacja założonych planów sprzedażowych;

  • rozwój branży OŹE w strukturach firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunkowe, min. Inżynier;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • dobra znajomość asortymentu i rynku branży OŹE;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;

  • zdolność prowadzenia negocjacji z klientami i producentami;

  • silne zorientowanie na realizację założonych planów;

  • samodzielność, kreatywność, aktywność w działaniu.

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • solidny proces wdrożeniowy;

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych oraz odpowiedzialnych zadań/projektów;

  • wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowo nagroda roczna uzależniona od osiągniętych wyników;

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: ubezpieczenie medyczne oraz dofinansowanie do karty Multisport;

  • pracę stacjonarną w atmosferze współpracy, w młodym i energicznym zespole;

  • możliwość rozwoju kariery w ramach struktur firmy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • karta multisport

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Międzynarodowa firma o zasięgu ogólnopolskim, lider w branży grzewczej i sanitarnej, poszukuje kandydatów do pracy jako Specjalista ds. Odnawialnych Źródeł Energii

Przewiń do profilu firmy