Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Odnawialnych Źródeł Energii

Sun-Pro Sp. z o.o.O firmie

  • Lubawa, Barczewo, Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Orzysz, Ostróda, Pasłęk, Pisz, Ryn, Szczytno, Węgorzewo, Biskupiec
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • spotkania z pozyskanymi przez siebie i umówionymi przez biuro Klientami (sektor indywidualny i biznesowy);
  • wykonanie audytów oraz dobór spersonalizowanego rozwiązania do potrzeb Klienta;
  • przygotowanie ofert, wizualizacji, finalizacji sprzedaży oraz negocjacji zawieranych umów;
  • współpracę z pozostałymi działami firmy w zakresie realizacji inwestycji;
  • raportowanie swoich działań i wyników;

Nasze wymagania

  • umiesz budować zaufanie oparte na współpracy i obopólnych korzyściach;
  • potrafisz efektywnie przedstawiać własne stanowisko i stojące za nim interesy;
  • chcesz cały czas rozwijać swoje umiejętności;
  • myślisz “wyzwanie” zamiast “problem”;
  • potrafisz samodzielnie znaleźć rozwiązania oraz podejmujesz racjonalne decyzje w sytuacjach stresowych;
  • posiadasz prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, na które składa się stała podstawa (3.000 - 4.000 pln) + prowizja (2.000 - 6.000 pln w początkowym okresie, która wzrasta wraz z doświadczeniem) ;
  • pełne wyposażenie służbowe: samochód, laptop oraz niezbędny sprzęt biurowy;
  • ścieżkę rozwoju kariery dopasowaną do Twoich potrzeb;
  • szkolenia, które będą podnosiły Twoje umiejętności - sprzedażowe, techniczne, interpersonalne;
  • dodatkowe benefity, aby docenić Twoje osiągnięcia;

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Sun-Pro Sp. z o.o.

WYKORZYSTAJ SWÓJ POTENCJAŁ ROBIĄC COŚ DOBREGO

Sun Pro to ludzie. Ludzie pełni pasji i zaangażowania, których wspólny wysiłek pozwala zakończyć dzień ze świadomością, że poprawiliśmy jakość powietrza, którym wspólnie oddychamy. Liczy się to kim jesteś, jakimi wartościami się kierujesz - Twój wiek, wykształcenie i doświadczenie - to tylko liczby.

Liczą się ludzie.

Zaplanuj swoją przyszłość z Nami i przyczyniaj się do tego, aby Świat każdego dnia stawał się lepszym miejscem do życia.

Jak wygląda rekrutacja w Sun Pro?

weryfikacja otrzymanych dokumentów → telefon z zaproszeniem na I etap rekrutacji → rozmowa rekrutacyjna (ok. 30 minut) → informacja zwrotna → Assessment Center (ok. 2 godzin) → informacja zwrotna

Wszystko, co osiągamy - osiągamy dzięki ludziom.

Jeżeli chcesz pracować z ludźmi, którzy po prostu się lubią i to, co robią - robią z pasją, a dodatkowo chciałbyś zdobywać cenne doświadczenie w branży OZE - aplikuj do Nas!

POWODZENIA!

Specjalista ds. Odnawialnych Źródeł Energii, Lubawa