Oferta pracy

Specjalista ds. Odnowień Produktów Kredytowych Mikro

ALIOR BANKO firmie

  • Łopuszańska 38c, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa telefoniczna klientów firmowych Alior Banku z przychodami do 5 MPLN rozliczających się w formie KPIR oraz pełnej księgowości,

  • sprzedaż odnowień kredytowych,

  • procesowaniu odnowień i obsłudze zapadającymi kredytami firmowych,

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami Biznesowymi,

  • współpraca z innymi jednostkami banku.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w procesowaniu firm w oparciu o KPIR i pełną księgowość (w oddziale banku lub sprzedaży telefonicznej),

  • jesteś ambitna/ny i lubisz pracować na celach,

  • cechujesz się uczciwością, sumiennością i wysoką kulturą osobistą,

  • samodzielnie szukasz rozwiązań i lubisz stawiać czoła wyzwaniom.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz comiesięczne premie,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się banku w Polsce,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop