Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. odpraw celnych i spedycji międzynarodowej

TAN-VIET International S.A.O firmie

  • Łęgowo (pow. gdański)
    Łęgowo (pow. gdański), pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Agencjami Celnymi i spedycjami
  • współpraca z organami administracji celnej
  • nadzór nad procesami celnymi i obiegiem dokumentacji celnej i przewozowej
  • nadzór nad procesem realizacji należności celno-podatkowych
  • sporządzanie deklaracji Intrastat
  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących obszaru celnego
  • aktywna współpraca z pozostałymi działami w zakresie realizowanych obowiązków

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze celnym minimum 1-2 lata
  • znajomość przepisów/ procedur celnych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość aplikacji MS Office (Word, Excel)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • Pracę w kreatywnym zespole;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do obiadów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie do posiłków

TAN-VIET International S.A.

TAN - VIET International S.A. - spółka działająca na krajowym i międzynarodowym rynku spożywczym zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

CV prosimy przesłać pocztą elektroniczną do dnia 18.07.2021r. z podaniem odpowiedniego numeru referencyjnego klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia jedynie na wybrane oferty pracy.

Specjalista ds. odpraw celnych i spedycji międzynarodowej, Łęgowo (pow. gdański)