Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. oferowania i przygotowania produkcji

WOD-BUD Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy,

  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,

  • kontrolowanie podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną,

  • koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie,

  • wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót,

  • udział w realizacji zadań ofertowych, w tym: analiza dokumentacji przetargowej, przygotowywanie wycen, optymalizacja kosztów, zbieranie ofert, przygotowywanie tabel porównawczych, opracowywanie propozycji rozwiązań alternatywnych,

  • ścisła współpraca z kierownikiem budowy,

  • współpraca z działem kontrolingu i ofertowania.

Nasze wymagania

  • absolwent lub student ostatniego roku Wydziału Budownictwa lub Ochrony Środowiska,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCAD, mile widziane MsProject i programy kosztorysowe (NormaPro itp.),

  • analizowanie materiałów przetargowych i zbieranie materiałów niezbędnych do opracowania oferty,

  • pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców materiałów,

  • wykonywanie obmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej,

  • szybkie opanowanie procedur wewnętrznych firmy i procedur odbiorowych na budowie,

  • dobra znajomość obsługi MS Office,

  • komunikatywność,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w firmie o wieloletniej tradycji w stabilnym zespole pracowników,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych,

  • możliwość wszechstronnego rozwoju własnego poprzez szkolenia ,

  • pakiet socjalny,

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania, motywacyjny system premiowy,

  • samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy.

Miejsce pracy

  • wg zapotrzebowania na budowy