Oferta pracy

Specjalista ds. oferowania w branży budowlanej

Skanska S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji projektowej

  • sporządzanie przedmiarów

  • przygotowywanie zapytań ofertowych

  • sporządzanie ofert i kosztorysów ofertowych

  • weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców

  • definiowanie i szacowanie szans i ryzyka na etapie oferowania

  • budowanie bazy danych rynkowych (nt. konkurencji, cen, podwykonawców)

  • współpraca z inwestorem i podwykonawcami

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe, kierunek Budownictwo Ogólne lub Konstrukcje (Inżynier Budownictwa)

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w oferowaniu (zakres: przygotowanie ofert, wycena własna, przedmiary, pozyskiwanie i analiza ofert od podwykonawców i dostawców, przygotowanie kosztorysów)

  • potrafisz pracować w programie AutoCad

  • posiadasz umiejętność analizowania dużej liczby danych i wyciągania wniosków

  • potrafisz pracować w zespole

  • jesteś osobą samodzielną, dobrze organizującą pracę

To oferujemy

  • możliwość rozszerzenia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • pracę na różnorodnych projektach z użyciem nowoczesnej technologii

  • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż

  • umowę o pracę, rozliczenie nadgodzin, szeroką ofertę benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, Multisport, wczasy pod gruszą, PPK, system premiowy, oferta szkoleniowa)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Skanska S.A.

Działamy we wszystkich obszarach budownictwa. Budujemy innowacyjnie, bezpiecznie i odpowiedzialnie. Zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju promujemy podejście, w którym najważniejszy jest człowiek.

Jako innowacyjny partner i ekspert dla klienta aktywnie rozwijamy rynek budownictwa w Polsce, wprowadzając nowe technologie i światowe rozwiązania. Jesteśmy jedynym generalnym wykonawcą - sygnatariuszem deklaracji współpracy „Inicjatywa partnerstwa na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju”.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do Zespołu Rozwoju Biznesu i wesprzyj rozwój specjalności budowlanej w Skanska.