Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ofert i Administracji

Air Engineering Sp. z o.o.O firmie

4 0005 000 brutto / mies.
  • Kościuszki 227, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Air Engineering Sp. z o.o.

Kościuszki 227

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert dla klientów firmy

  • przygotowywanie kosztorysów do przetargów, ofert

  • opieka nad sklepem internetowym

  • prace administracyjno-biurowe

  • koordynacja obiegu dokumentów z Biurem Księgowym firmy

  • przygotowywanie raportów sprzedaży, kosztowych dla celów zarządu firmy

  • utrzymywanie kontaktów z dostawcami, klientami firmy

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe: wentylacja i klimatyzacja lub minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej

  • umiejętność pracy w grupie

  • samodzielność

  • dokładność i rzetelność

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • doskonała znajomość programów EXCEL i WORD

  • znajomość programu AUTOCAD, programów kosztorysowych oraz innych programów specjalistycznych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę na umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjny system premiowania oraz prowizyjny

  • wynagrodzenie: podstawa 4-5 tys. zł brutto + prowizja od wyników sprzedaży

Firma Air Engineering zapewnia kompleksową obsługę od koncepcji, projektu, poprzez dostawę urządzeń, instalację, uruchomienie, serwis instalacji wentylacyjnych nawiewno-wywiewnych i systemów klimatyzacyjnych split, multi split, VRF (VRV), wody lodowej – jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu producentów, między innymi Daikin, Mitsubishi Electric.

Przewiń do profilu firmy