Specjalista ds. ofert i kosztorysów instalacji elektrycznych

GRUPA KDM Sp. z o.o.

Połczyńska 53

Bemowo

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert i kosztorysów z zakresu instalacji elektrycznych, teletechnicznych

  • Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji

  • Przygotowywanie i rozsyłanie zapytań do potencjalnych podwykonawców i dostawców

  • Weryfikacja otrzymanych ofert i ich analiza względem przyjętych założeń ofertowych

  • Komunikacja z dostawcami i kontrahentami w zakresie doprecyzowywania warunków oferty

  • Udział w wizjach lokalnych

  • Współpraca z działem Realizacji w zakresie poszukiwania optymalnych rozwiązań

  • Współpraca z zespołem realizacji na etapie uruchomienia inwestycji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne mile widziane kierunki: elektrotechnika

  • Doświadczenie w sporządzaniu ofert i kosztorysów elektrycznych i teletechnicznych

  • Znajomość budowy instalacji elektrycznych i teletechnicznych

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Terminowość, dokładność i staranność wykonywanych zadań

  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, MS Office, Norma

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w młodym zespole

  • Tryb pracy: stacjonarny / poniedziałek - piątek / godz. 8-16

  • Dużą samodzielność planowania pracy

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole

  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości

  • Możliwość korzystania z pakietu Medycznego, Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Benefit dla siebie i rodziny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Grupa KDM jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży budowlanej głównie w zakresie instalacji sanitarnych. Oferujemy naszym zleceniodawcom profesjonalne usługi w skład których wchodzą: projektowanie, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie oraz obsługa serwisowa (gwarancyjna i pogwarancyjna).

Przewiń do profilu firmy