Ta oferta pracy jest nieaktualna od 242 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Ofert i Przetargów

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HENRY KRUSE Sp z o.o.
    Bielany Wrocławskie ul. Kolejowa 3
    55-040 Kobierzyce

    Poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, woj. dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • Sporządzanie dokumentacji przetargowej
    • Czuwanie nad kompletnością i zgodnością dokumentacji z lokalnymi procedurami
    • Sporządzanie zamówień związanych z lokalnymi przetargami
    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w Dziale Ofert i Przetargów
    • Doświadczenie w przygotowywaniu przetargów
    • Znajomość ustawy o zamówieniach publicznych
    • Samodzielność i kreatywność w działaniu
    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Kompleksowe szkolenia wdrażające do pracy w naszej Firmie
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Przyjazną atmosferę pracy
    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV na adres firmy
    lub za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

      Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016r. poz. 922 z póź. zm.)”.