Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. ofertowania - administracja

  • Trzebinia, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

MWM Elektro Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową dostawą urządzeń dla przemysłu ciężkiego, w szczególności maszyn wyciągowych, sygnalizacji szybowej i urządzeń przyszybowych dla górnictwa. Specjalizuje się w modernizacjach istniejących wyciągów górniczych oraz dostawie „pod klucz” kompletnych maszyn i pozostałych elementów wyciągów górniczych. Na rynku maszyn górniczych istniejemy od 1999 roku. Aktualnie firma poszukuje:

Specjalistę ds. ofertowania (administracja)
Miejsce pracy: Trzebinia

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z działami technicznymi i logistyki,
  • analiza zapytań ofertowych, zapisów SIWZ oraz dokumentacji przetargowej,
  • analizowanie dokumentacji technicznej, instrukcji, wymagań technicznych zawartych w SIWZ,
  • analizowanie ofert potencjalnych podwykonawców,
  • przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i poddostawców,
  • zachowywanie terminowości i zgodności z wymaganiami klienta przy składaniu ofert,
  • bezpośrednie kontakty w z klientem końcowym,
  • budowa relacji biznesowych z klientem,
  • uczestnictwo w targach branżowych międzynarodowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. ofertowania,
  • wykształcenie wyższe administracyjne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży elektromaszynowej,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość ustawy Prawa Zamówień Publicznych,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z kontrahentami,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy,
  • biegła znajomość oprogramowania MS Office,
  • znajomość programu AutoCad na poziomie podstawowym,
  • zdolności negocjacyjne i handlowe,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zorientowanie na rezultat,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę ciekawą i odpowiedzialną,
  • szkolenia, naukę języka angielskiego,
  • ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę,
  • kartę Multisport.

Oferty pracy wraz z CV należy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@mwm.com.pl lub klikając w przycisk:

Z profilem działalności naszej firmy można się zapoznać na stronie www.mwm.com.pl

Przewidujemy odbycie rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami.