Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. ofertowania - branża elektryczna

  • Niedomice (pow. tarnowski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LUXIMEX SP Z O O

    LUXIMEX SP. Z O.O. jest prężnie rozwijającą się firmą z branży elektrycznej działającą na rynku od 2002r.  Specjalizujemy się w produkcji oraz prefabrykacji rozdzielnic niskiego napięcia.

    Odwiedź nas na stronie www.luximex.com

    W związku z rozbudową działu ofertowania poszukujemy kandydatów na stanwisko Specjalista ds. ofertowania

    Miejsce pracy: Niedomice (pow. tarnowski)

    OPIS STANOWISKA

    • Analiza dokumentacji projektowej,
    • Przygotowanie kosztorysów ofertowych, kalkulacji , wycen produktów,
    • Przygotowanie ofert cenowych,
    • Współpraca z działem zaopatrzenia i produkcji,
    • Wykonanie dokumentacji powykonawczej,

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
    • Dobre rozeznanie w ofercie rynku aparatów i osprzętu elektroinstalacyjnego,
    • Znajomość pakietu office, programu AutoCAD,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    OFERUJEMY

    • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • Narzędzia pracy i motywujący system wynagradzania,
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.