Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Ofertowania

  • Solec Kujawski, Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-28

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Klimat Solec jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, centralne ogrzewanie). Klimat Solec zajmuje się również produkcją pełnej gamy elementów wentylacyjnych i oddymiających, które sprzedawane są pod marką Klimat Pro. Firma działa na terenie całego kraju.

SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA
(dla marki KLIMAT PRO)
Miejsce pracy: Bydgoszcz (okolice), Solec Kujawski, Toruń (okolice)
Nr ref. 65PJ

Obowiązki:

- przyjmowanie zapytań ofertowych,
- przygotowanie ofert dla klientów,
- przyjmowanie zamówień,
- wprowadzanie zamówień do systemu,
- uzgadnianie terminów i zakresów produkcji z Działem Produkcji,
- uzgadnianie terminów i zakresów dostawy z Działem Spedycji,
- kompletowanie dokumentacji zamówienia.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe w kierunku inżynierii środowiska lub ostatni rok studiów - warunek konieczny,
- zmysł techniczny,
- umiejętność tworzenia profesjonalnego wizerunku,
- umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem,
- umiejętność logicznego myślenia,
- kreatywność, komunikatywność,
- dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu.

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów,
- szkolenia produktowe i sprzedażowe,
- system wynagradzania adekwatny do efektów pracy,
- doskonałą atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się