specjalista ds. ofertowania

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 23.01.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 22.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Skończyłeś studia? Chcesz spróbować swoich sił na ciekawym stanowisku w firmie produkcyjnej? Zaaplikuj!

    Nr ref.: /528/01/2019/SŁ/36202
    Gliwice
    oferujemy
    • opiekę medyczną
    • premię miesięczną uwarunkowaną od realizacji wskaźników produkcyjno-logistycznych i nagrodę roczną
    • pakiet świadczeń socjalnych
    • dofinansowanie do karty sportowej
    • umowę na czas określony - 1 rok
    zadania
    • wycena produktów w systemie ERP w oparciu o możliwości produkcyjne
    • szacowanie kosztów produktów na podstawie danych z systemu ERP
    • przedstawianie ofert cenowych klientom
    • proponowanie nowych lub alternatywnych rozwiązań technicznych
    • tworzenie kodów produktów w systemie ERP
    • odpowiadanie na techniczne zapytania dotyczące produktów
    oczekujemy
    • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
    • dobra znajomość j. angielskiego (minimum poziom B2)
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub w obsłudze klienta
    • wyobraźnia przestrzenna i umiejętności analityczne
    • umiejętność czytania rysunku technicznego
    • nastawienie na rezultat budowania relacji z klientem
    • komunikatywność, asertywność, samodzielność
    • zdolność do samodzielnej pracy pod presją czasu
    • kreatywność i operatywność w działaniu
    • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
    • sprawność w obsłudze MS Office (Excel, Word, PP)
    • mile widziana znajomość programu ERP

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47