Oferta pracy

Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania

Pracownicy BudowlaniO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla firmy, która od ponad 50 lat działa na rynku budowlanym i jest jednym z większych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie ofert z rynku od podwykonawców i dostawców materiałów,
  • Opracowywanie i przygotowywanie danych niezbędnych do wykonania i złożenia oferty,
  • Gromadzenie danych dotyczących wskaźników techniczno-ekonomicznych robót budowlanych, nośników cenowych, wskaźników inflacji i innych,
  • Współudział w opracowywaniu ofert przetargowych,
  • Analiza zapytań ofertowych, warunków i materiałów przetargowych oraz dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym,
  • Umiejętność szacowania kosztów i umiejętność analitycznego mylenia,
  • Obsługa pakietu MS Office,
  • Znajomość programów kosztorysowych i środowiska CAD.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,
  • Płatne ubezpieczenie społeczne, świadczenia z funduszu socjalnego i
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne