Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ofertowania i Kosztorysowania

Piomar Invest Sp. z o. o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności

  • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów robót budowlanych

  • pozyskiwanie z rynku ofert od podwykonawców i dostawców oraz weryfikacja ich poprawności i kompletności,

  • przygotowanie wycen zgodnych ze standardem firmy,

  • wprowadzanie optymalizacji techniczno-ekonomicznych i proponowanie rozwiązań zastępczych

  • stanowisko podlega bezpośrednio Zarządowi Spółki

Nasze wymagania

  • doświadczenie jako specjalista/inżynier ds. ofertowania u Generalnego Wykonawcy

  • wykształcenie wyższe budownictwo lub architektura

  • znajomość specyfiki budownictwa przemysłowego po stronie GW

  • umiejętność kreowania własnej koncepcji obiektu

  • praktyczna znajomość programu MS Office oraz AutoCAD,

  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, obowiązkowość, dokładność i skrupulatność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Polskiej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,

  • warunki pracy i współpracy do negocjacji,

  • stanowisko podlega bezpośrednio Zarządowi Spółki.

Piomar Invest Sp. z o. o.

Przedsiębiorstwo Budowlane PIOMAR INVEST to Polska firma, która prężnie działa i rozwija się w branży budowlanej.

Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie wszelkiego rodzaju obiektów kubaturowych.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy