Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania

DOMINION Polska Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie kompleksowych kalkulacji dla remontów oraz nowych instalacji przemysłowych w zakresie prac budowlanych (konstrukcje wieżowe, prace żelbetowe, obmurza ogniotrwałe) w tym:

  • Analizę i interpretację dokumentacji przetargowej (SIWZ, dokumentacja projektowa)

  • Opracowywanie kosztorysów ofertowych (roboczogodzin, zapotrzebowania materiałowego i sprzętowego)

  • Sporządzanie budżetu oferty, sporządzanie kosztorysów w programie komputerowym np. Norma PRO, Zuzia lub inny

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców, oraz analizę ofert

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo)

  • Biegła znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Doświadczenie w ofertowaniu i kosztorysowaniu prac budowlanych dla przemysłu min. 3 lata

  • Znajomość programu kosztorysowego np. Norma PRO, Zuzia lub innego

  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji projektowej

  • Biegła obsługa pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Mile widziana znajomość programu AutoCad

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność

To oferujemy

  • Pracę w firmie o międzynarodowym charakterze

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne warunki wynagradzania

  • Pakiet medyczny

  • Zapewniamy rozwój oraz szkolenia niezbędne dla stanowiska pracy

O nas

DOMINION Polska od ponad 25 lat prowadzi swoją działalność budowlaną w Polsce. Początkowo jako KARRENA następnie BEROA. Obecnie już jako DOMINION Polska realizuje „pod klucz” specjalistyczne inwestycje budowlane. Globalny partner w realizacji lokalnych wyspecjalizowanych inwestycji budowlanych w formule EPC - Engineering Procurement Construction.

Do podstawowych realizacji usług projektowo - budowlanych DOMINION Polska należą: projekty morskiej energetyki wiatrowej (off-shore) i lądowej (on-shore), wieże solarne usługi montażu przemysłowego kominy żelbetowe chłodnie kominowe z naturalnym ciągiem chłodnie wentylatorowe wykładziny ogniotrwałe silosy oraz zbiorniki magazynowe dla materiałów sypkich. DOMINION Polska świadczy usługi dla takich branż jak: energetyka, energetyka odnawialna, telekomunikacja, przemysł, produkcja.

DOMINION Polska zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych nowoczesną na skalę światową metodą ślizgową. Firma posiada własny know-how oraz unikatowe urządzenia ślizgowe, dzięki czemu istotnie skraca czas wznoszenia konstrukcji, wydatnie zmniejsza koszty inwestycji i usprawnia cały proces budowlany