Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. Ofertowania i Marketingu

GRUPA PRZEMYSŁOWA BALTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

GRUPA PRZEMYSŁOWA BALTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Na Ostrowiu 15/20

Gdańsk

Grupa Przemysłowa Baltic jest holdingiem, który opiera się na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu Stoczni Gdańskiej, GSG Towers, Baltic Operator i Energomontaż Północ Gdynia. Działamy aktywnie na polu produkcji konstrukcji stalowych dla przemysłu offshore, energetyki wiatrowej, konstrukcji infrastrukturalnych oraz okrętownictwa. Jako grupa zatrudniamy łącznie ponad 1500 wykwalifikowanych pracowników, zarówno technicznych, produkcyjnych jak i administracyjnych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

(lądowa i morska energetyka wiatrowa)

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obserwacja i analizowanie zmian na rynku energetyki wiatrowej,
  • Analiza kalkulacji,
  • Raportowanie wewnętrzne o działaniach handlowych,
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami (również w języku angielskim),
  • Opracowywanie informacji rynkowych i prognoz dla Dyrektora Handlowego ds. wież wiatrowych,
  • Prowadzenie działalności promocyjnej i informacyjnej Spółki na obszarze wież wiatrowych,
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów w zakresie wież wiatrowych,
  • Prezentacja Spółki podczas branżowych targów i wystaw,
  • Koordynacja procesu opracowywania ofert,
  • Przygotowywanie kalkulacji kosztów i cen,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Przegląd kontraktów i przygotowywanie niezbędnych aneksów,
  • Obsługa handlowa zawartych kontraktów,
  • Analizowanie przetargów i zapytań ofertowych.

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne/biznesowe,
  • Dyspozycyjność (sporadyczne wyjazdy służbowe),
  • Samodzielność działania i dobra organizacja pracy,
  • Zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Elastyczna forma zatrudnienia,
  • Pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole, w rozwijającej się branży energetyki wiatrowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Grupy Przemysłowej Baltic (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa Przemysłowa Baltic Sp z o.o.  z siedzibą Warszawie (00-400) przy ul. Nowy Świat 6/12 moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku) w celu przeprowadzenia przez Grupę Przemysława Baltic z siedzibą w Warszawie (00-400) przy ul. . Nowy Świat 6/12 procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji w okresie 12 miesięcy po zakończeniu rekrutacji, na którą aktualnie aplikuję.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne