Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ofertowania i Obsługi Formalnej

ENGIE SAR Sp. z o.o.O firmie

  • Zwoleńska 97, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ENGIE SAR Sp. z o.o.

Zwoleńska 97

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rynku zamówień publicznych pod kątem nowych ogłoszeń o postępowaniach,

  • sprawdzanie aktualności dokumentacji niezbędnej podczas postępowań o zamówienie publiczne,

  • przygotowywanie ofert przetargowych zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym,

  • analiza dokumentacji przetargowej w zamówieniach publicznych (SWZ, załączniki formalne do SWZ, wzór umowy),

  • nadzór formalny nad prawidłową realizacją kontraktów serwisowych i wykonawczych,

  • kompleksowa realizacja procesu wniesienia wadium oraz zabezpieczeń należytego wykonania kontraktu lub/oraz usunięcia wad i usterek,

  • prowadzenie korespondencji dotyczącej przetargów z Zamawiającym,

  • monitorowanie złożonych ofert i odpowiedzialność za terminowe składanie ofert,

  • analizowanie rynku i konkurencji,

  • dbanie o aktualność i rozwój portfolio spółki na poczet spełniania warunków udziału w postępowaniach,

  • zastępstwo Kierownika wsparcia sprzedaży w okresie jego absencji,

  • koordynowanie i kontrolowanie czynności związanych z procesem zawierania umów,

  • przechowywanie, archiwizowanie i udostępnianie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi we wszystkich fazach pozyskania zamówień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • studia podyplomowe, kursy lub szkolenia z zakresu Prawa Zamówień Publicznych,

  • bardzo dobra znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych wraz z aktami wykonawczymi oraz znajomość innych aktów prawnych regulujących zagadnienia zamówień publicznych,

  • minimum 3 letnie doświadczenie (uzyskane w ostatnich 5 latach) w pracy na podobnym stanowisku w dziale przetargów związanym z samodzielnym przygotowaniem dokumentacji przetargowej (oferty),

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność pracy w stresowych sytuacjach i szybko zmieniających się okolicznościach,

  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel, Word, Power Point),

  • zaangażowanie, odpowiedzialność i duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • doskonała organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • operatywność i sumienność w działaniu,

  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy,

  • znajomość branży sanitarnej (a w szczególności klimatyzacji i wentylacji) mile widziana,

  • biegła znajomość języka angielskiego mile widziana.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy,

  • ciekawą pracę w zespole zróżnicowanym wiekowo,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjny pakiet medyczny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

ENGIE SAR Spółka z o.o. specjalizująca się w świadczeniu usług generalnego wykonawstwa w zakresie robót instalacji sanitarnych i elektrycznych jak również w kompleksowej obsłudze technicznej budynków ( m.in. serwerowni, szpitali, pomieszczeń czystych oraz innych obiektów wymagających utrzymania reżimowych warunków pracy infrastruktury technicznej).

Przewiń do profilu firmy