Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ofertowania i obsługi klienta

Grupa Weba

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Grupa Weba

Krańcowa 24

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i składanie ofert techniczno-handlowych

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Doradztwo techniczne w zakresie asortymentu znajdującego się w naszej ofercie handlowej

  • Pozyskiwanie ofert od dostawców

  • Dbałość o jakość i terminowość przesyłanych ofert do Klientów

  • Budowanie bazy danych cen rynkowych asortymentu

  • Obsługa zamówień w systemie operacyjnym

  • Uzgadnianie warunków i terminów realizacji zamówień

  • Budowanie relacji z klientami

  • Przyjmowanie reklamacji i prowadzenie procesu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży instalacyjnej, budowlanej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)

  • Znajomość technik sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta

  • Inicjatywę w kształtowaniu relacji z klientem oraz otwartość na potrzeby klienta

  • Umiejętność samodzielnej realizacji zadań oraz pracy w zespole

  • Cechy takie jak: sumienność, terminowość i zaangażowanie

To oferujemy

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę

  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, budżet obywatelski, ubezpieczenie na życie

  • Firmowa drużyna sportowa

  • Szkolenia zewnętrzne (roczny budżet dla każdego zespołu)

  • Spotkania integracyjne

  • Parking dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Weba

Weba jest największym producentem przyłączy domowych w Europie Środkowej. Nasze systemy oferujemy w wielu krajach Unii Europejskiej, a także na innych kontynentach. W Polsce ponad 70% przyłączy gazu ziemnego i płynnego jest budowana z wykorzystaniem naszego systemu.

Grupa WEBA to miejsce zarządzane w sposób innowacyjny i dalece odbiegający od tradycyjnej formy. Model organizacji naszej firmy, opierający się na pracy w samoorganizujących się zespołach, inspirowany jest holakracją oraz tzw. turkusowym zarządzaniem. To oznacza, że znajdziesz u nas dużo swobody i miejsca na realizację własnych pomysłów.

Przewiń do profilu firmy

Praca w WEBA wymaga od każdego członka zespołu:

  • Pozytywnego nastawienia i zaangażowania

  • Umiejętność podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności

  • Elastycznego i kreatywnego podejścia do problemów napotykanych w pracy

  • Chęci do współtworzenia samozarządzającej organizacji

Zapewniamy wszystkim współpracownikom:

  • Brak bezcelowych reguł, poleceń i przełożonych utrudniających pracę

  • Bezpośredni wpływ na decyzje podejmowane w organizacji

  • Możliwość tworzenia kreatywnego, przyjaznego miejsca pracy szanującego współpracownika

  • Bardzo duży wpływ na zakres obowiązków, ścieżkę kariery i przyszłość zawodową

  • Elastyczny czas, miejsce i formę zatrudnienia dopasowaną do potrzeb firmy i pracownika