Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. ofertowania i obsługi klienta w dziale zarządzania produktem

Hormann Legnica Sp. z o.o.O firmie

6 100‐7 000 zł brutto / mies.
  • 1C
    Osła (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Hormann Legnica Sp. z o.o.

1C

Osła (pow. bolesławiecki)

Branża budowlana kojarzy dziś bramy, drzwi, ościeżnice oraz rampy przeładunkowe przede wszystkim z firmą Hörmann - największym producentem w Europie. Konsekwentny rozwój firmy rodzinnej pozwolił na przestrzeni dziesięcioleci osiągnąć stałą pozycję na rynku. Marka Hörmann jest gwarancją najnowszych rozwiązań i najwyższej jakości.

Zakład produkcyjny firmy Hörmann Legnica Sp. z o.o. z siedzibą w Osłej gm. Gromadka poszukuje osoby na stanowisko:

ZADANIA

  • opracowywanie/aktualizacja sporządzanych ofert
  • opracowywanie/aktualizacja cen sprzedażowych
  • współpraca z oddziałami sprzedaży w Niemczech
  • samodzielne prowadzenie powierzonych projektów

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie
  • umiejętność posługiwania się pakietem Microsoft Office, a w szczególności Microsoft Excel
  • aktualne prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja czasu pracy

OFERUJEMY

  • możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • doskonałą atmosferę pracy
  • narzędzia niezbędne do pracy

Ogłoszenie archiwalne