Specjalista ds. Ofertowania i optymalizacji - Inspektor nadzoru w branży elektrycznej

  • Kraków, Wieliczka, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-24
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2018-08-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Elsta działa na rynku od 1988 roku. Podstawę naszej oferty stanowią kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych i automatyki dla przemysłu, w tym głównie sektora energetycznego, ochrony środowiska oraz przemysłu wydobywczego.

    Do naszego zespołu w Dziele Realizacji Projektów poszukujemy aktualnie samodzielnego

    Specjalisty ds. Ofertowania i optymalizacji
    - Inspektora nadzoru w branży elektrycznej
    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Wieliczka
    Nr ref: 2/RP/2018

    Zakres obowiązków:

    • analiza dokumentacji projektowej,
    • sporządzanie zapytań ofertowych,
    • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót oraz kalkulacja kosztów,
    • negocjacje z dostawcami i podwykonawcami w zakresie specyfikacji technicznej i warunków handlowych oferty,
    • proponowanie nowych rozwiązań i optymalizacji w zakresie ofertowania,
    • wykonywanie analizy opłacalności projektu i ryzyka projektu,
    • bliska współpraca z zespołami realizacyjnymi oraz handlowymi,
    • ciągłe udoskonalanie procesów realizacyjnych,
    • identyfikacja luk i wąskich gardeł w zasobach w różnych obszarach organizacji i inicjowanie działań usprawniających dla przyszłych projektów,
    • podnoszenie świadomości na temat optymalnych rozwiązań wśród zespołów realizacyjnych,
    • koordynacja i wdrażanie pomysłów optymalizacyjnych,
    • analiza wydajności realizowanych prac.

    Dlaczego warto być częścią naszego zespołu?

    • realizujemy ambitne międzynarodowe projekty we współpracy z największymi partnerami na rynku – co wymaga od nas dynamiki i wysokiej motywacji do pracy,
    • jesteśmy firmą rodzinną – współpracujemy ze sobą, dążymy do wspólnych celów i bezustannie się rozwijamy dbając o uniwersalne wartości firmy jakimi są profesjonalizm i wysoka jakość,
    • bo praca na tym stanowisku to z jednej strony skrupulatność, niezawodność oraz poukładanie w otoczeniu, które wymaga realizacji kilka zadań równocześnie – czasami pod presją czasu,
    • z drugiej strony duży wkład techniczny w wyceny na etapie ofertowania zleceń,
    • z trzeciej udział w procesach usprawniania pracy podczas ich realizowania na budowach,
    • my ze swojej strony dbamy nie tylko o Twój rozwój i bezpieczeństwo, ale także o Twoich bliskich poprzez atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie prywatnej opieki medycznej; karta Multisport, możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia tzw. NNW, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie żłobków i przedszkoli).

    Co ułatwi nam współpracę:

    • wykształcenie wyższe techniczne ( mile widziane z zakresu elektrotechniki, automatyki przemysłowej albo pokrewne),
    • doświadczenie w przygotowaniu wycen oraz prowadzeniu prac elektrycznych w branży przemysłowej,
    • doświadczenie przy realizacji projektów z branży elektrycznej jako inżynier budowy,
    • doświadczenie w planowaniu, harmonogramowaniu prac elektrycznych,
    • znajomość metod i narzędzi wykorzystywanych przy zarządzaniu projektami,
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
    • czynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, która zostanie poddana weryfikacji podczas spotkania rekrutacyjnego – duża część naszej pracy odbywa się po angielsku,
    • doskonała znajomość pakietu MS Office (w tym Excel).
    Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria,
    prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku:
    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami, nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

    Zapraszamy na: www.elsta.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółki z grupy kapitałowej Elsta, tj. Elsta Sp. z o.o. z siedzibą w Wieliczce, ul. Janińska 32, Elsta Ltd. z siedzibą w Londynie, W5 2BS, Ground Floor Craven House, Uxbridge Road 40-44, Elsta Sweden AB z siedzibą w Borås, 50462 , Industrigatan 12, a także przezElsta Elektronika Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Wieliczce ul. Janińska 32, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także w celu umożliwienia mojego udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ww. podmioty. Zostałem poinformowany, iż podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

    W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@elsta.pl.