Oferta pracy

Specjalista ds. ofertowania i przygotowania produkcji

DL Invest Group PM S.A.

  • Wrocławska 54, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wrocławska 54

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie / akwizycja dostawców i podwykonawców na roboty ogólnobudowlane, konstrukcyjne, ziemne, drogowe i instalacyjne,

  • sprawdzanie, porównywanie otrzymanych ofert, negocjacje cenowe

  • przygotowywanie i negocjowanie umów dla projektantów, wykonawców i podwykonawców według standardu Zleceniodawcy,

  • szacowanie kosztów przygotowywanych inwestycji,

  • przygotowywanie analiz i porównań pomiędzy kosztami planowanymi i rzeczywistymi dla każdej z inwestycji,

  • przygotowanie i weryfikacja przedmiarów,

  • poszukiwanie rozwiązań i materiałów zamiennych wpływających na optymalizację ceny wykonywanych robót,

  • sprawdzanie dokumentacji projektowej,

  • współpraca z koordynatorem inwestycji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, techniczne budowlane,

  • umiejętność czytania projektów/rysunków technicznych

  • szybkość, samodzielność, decyzyjność i efektywność w działaniu,

  • umiejętności interpersonalne, negocjacyjne w kontaktach handlowych,

  • znajomość programu Auto CAD,

  • wymagane: prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • dodatkowe bonusy pozapłacowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury grupy kapitałowej przy inwestycjach na terenie województwa śląskiego,

  • zdobycia doświadczenia we współpracy z najwyżej klasy fachowcami,

  • możliwość awansu,

  • pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze,

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość zdobywania doświadczenia przy różnorodnych projektach komercyjnych (handel, logistyka, biura),

  • długoletnią pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji.

DL Invest Group to Polska firma, która od ponad 15 lat realizuje projekty inwestycyjne związane z rynkiem nieruchomości komercyjnych, obejmujące trzy segmenty:

- centra handlowe,

- centra biurowe,

- centra logistyczne.

Przewiń do profilu firmy