Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. ofertowania i przygotowania produkcji - kosztorysant

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o.
    poszukuje osoby na stanowisko:

    Specjalista ds. ofertowania i przygotowania produkcji - kosztorysant

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr ref.: SOP/GD/2202/18

    Główne zadania:

    • odpowiedzialność za przygotowanie wyceny ofertowej
    • analiza dokumentacji projektowej
    • opracowanie przedmiarów i samodzielna wycena robót budowlanych
    • pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze (przygotowywanie, wysyłanie zapytań ofertowych i wybór najkorzystniejszej oferty)
    • negocjowanie cen z podwykonawcami i dostawcami
    • kontraktacja robót
    • tworzenie i prowadzenie baz danych z cenami

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe budowlane
    • minimum 3-letnie doświadczenie na budowie
    • doświadczenie w ofertowaniu / wycenie robót / przygotowaniu produkcji w firmie budowlanej
    • mile widziane uprawnienia budowlane (specjalizacja ogólnobudowlana)
    • znajomość języka angielskiego
    • obsługa MS Office, ACAD
    • mile widziana znajomość MS PROJECT
    • prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    Umowa
    o pracę
    Opieka
    Medyczna
    Ubezpieczenie
    na życie
    na preferencyjnych
    warunkach
    Lekcje
    angielskiego
    Program rozwoju: Uniwersystet DORACO

    Dofinansowanie
    do karty sportowej
    Wyjazdy
    integracyjne
    Paczki
    dla Pracowników
    i ich rodzin
    Zabawy
    okolicznościowe
    dla dzieci
    Pożyczka
    mieszkaniowa

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, zgadzasz się na przetwarzanie przez Korporację Budowlaną Doraco sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania, ich umieszczenie jest dobrowolne i nie ma wpływu na udział w rekrutacji. Więcej informacji na www. doraco/kariera/informacje o przetwarzaniu danych osobowych. Możesz cofnąć swoja zgodę w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: praca@doraco.pl.

    Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o. o., działa na rynku budowlano-inwestycyjnym od ponad 25 lat. Jest liderem w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji w Polsce Północnej, a jej działalność obejmuje całą Polskę. W swoim portfolio posiada zarówno realizacje obiektów użyteczności publicznej, jak i hydrotechniczne czy związane z rewitalizacją zabytków. Kadrę DORACO stanowi grupa doświadczonych pracowników - więcej niż co trzeci pracownik jest związany z firmą ponad 10 lat. Jednocześnie ponad połowę zespołu stanowią młodzi inżynierowie. Pracownicy mogą liczyć na ciągły rozwój dzięki dofinansowaniu studiów, zdobywaniu uprawnień i szkoleniom. Ponadto, spółka wspiera aktywność pracowników po pracy, dofinansowując wspólne wyjścia do teatru, kina czy muzeum. W DORACO odnajdą się także fani sportu, którzy mogą dołączyć do grupy biegowej czy rowerowej. DORACO oferuje także pakiety zdrowotne pracownikom oraz organizuje badania profilaktyczne, zaś przed świętami przekazuje paczki świąteczne. Zapraszamy do zespołu!