Specjalista ds. Ofertowania i Przygotowania Produkcji

Michael Page

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest Generalny Wykonawca specjalizujący się w obiektach handlowych i przemysłowych.

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji przetargowej

  • wykonywanie kosztorysów oraz opracowywanie budżetów inwestycji

  • negocjacje z podwykonawcami i dostawcami

  • uczestnictwo w wizjach lokalnych

  • przygotowanie przedmiarów

  • wysyłanie zapytań ofertowych

  • przygotowanie wstępnych ofert i harmonogramów

Wymagania pracodawcy

  • min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym przygotowaniu ofert

  • doświadczenie w przygotowaniu wycen obiektów handlowych, wielkopowierzchniowych, logistycznych

Pracodawca oferuje

  • premię roczną

  • ubezpieczenie zdrowotne w Medicover

  • ubezpieczenie NNW

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • kartę Multisport lub system kafeteryjny

  • zajęcia językowe

Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne