DWD zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, jednocześnie gwarantując absolutną poufność procesu rekrutacyjnego.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Grupa DWD System

Specjalista ds. ofertowania i realizacji

Grupa DWD SystemO firmie

  • Niewiadów (pow. tomaszowski)

    Niewiadów (pow. tomaszowski), łódzkie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 14 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie projektów, ofert i kosztorysów dla klientów krajowych i zagranicznych

  • Tworzenie projektów wykonawczych i powykonawczych

  • Koordynacja projektów

  • Rozwój nowych i istniejących produktów

  • Współtworzenie programów i materiałów szkoleniowych oraz marketingowo – technicznych

  • Tworzenie dokumentacji technicznej do produktów (np. instrukcji montażu, kart produktów, itp.)

  • Współpraca z architektami i projektantami

  • Nadzorowanie dokumentacji handlowej i technicznej pod względem merytorycznym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne.

  • Dobra znajomość oprogramowania Auto CAD 2D.

  • Dobra znajomość MS Office.

  • Samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie

  • Uczciwość i odpowiedzialność

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w firmie o zbliżonym profilu działalności

  • Znajomość zagadnień związanych z oddymianiem grawitacyjnym

  • Znajomość Auto CAD 3D

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • Wykształcenie wyższe o specjalności Inżynieria Środowiska lub Budownictwo Lądowe

To oferujemy

  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • Dobrą atmosferę w pracy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności

DWD BauTech - dynamicznie rozwijająca się firma z branży budowlanej, zajmująca się projektowaniem, produkcją, sprzedażą i montażem klap dymowych oraz systemów świetlików dachowych, poszukuje do swoich struktur handlowych kandydatów/-ki chcących podjąć wyzwanie objęcia stanowiska: Specjalista ds. ofertowania i realizacji.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje