Specjalista ds. ofertowania i rozliczeń

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 30.11.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 30.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    PGZ Stocznia Wojenna jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej,
    jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie.
    Swoją działalność operacyjną rozpoczęła 3 stycznia 2018, po przejęciu Stoczni Marynarki Wojennej, pierwszej polskiej stoczni powstałej w 1922 roku.

    Miejsce pracy: Gdynia

    Zadania:

    • Udział w postępowaniach przetargowych
    • Przygotowanie dokumentacji ofertowej w tym kosztorysów ofertowych
    • Weryfikacja i negocjowanie ofert dostawców i podwykonawców
    • Udział w opiniowaniu umów
    • Wsparcie Kierownika Projektu w monitorowaniu budżetu i harmonogramu projektów
    • Udział w procesie rozliczania etapów projektów

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
    • doświadczenie w zakresie ofertowania, budżetowania, planowania i kontroli projektów
    • wiedza z zakresu prawa zamówień publicznych
    • dobra znajomość języka angielskiego  (B2)
    • zdolności analityczne

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę przy wymagających projektach
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym
    • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
    • umowę o pracę
    • świadczenia socjalne z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kart MultiSport, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników i inne)
    • możliwość wniesienia energii, nowych pomysłów i zaangażowania
    bottom