Specjalista ds. Ofertowania i Telemarketingu

NOVAO firmie

3 000‐6 000 zł brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
NOVA – Jesteśmy na rynku od 20 lat. Pod koniec 2005 roku uruchomiliśmy dział NOVA Technika zajmujący się technicznym zaopatrzeniem firm w materiały ścierne, piły taśmowe oraz narzędzia diamentowe i wiertnicze. Nasza misja to Optymalizacja Rozwiązań Obniżających Koszty i Podnoszących Wydajność. Swoją działalność opieramy na pracy Naszego Zespołu Handlowego. Cechuje Nas innowacyjność. Łączymy podejście firmy handlowej z konsultingową. POSIADAMY RECEPTĘ NA SUKCES W SPRZEDAŻY. Interesują nas ludzie, a nie dyplomy.....

Obecnie poszukujemy do działu NOVA Technika osoby na stanowisko:
SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA
I TELEMARKETINGU

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie i przygotowywanie ofert techniczno – handlowych,
  • Analiza rynku narzędzi z oferty Firmy,
  • Poszukiwanie optymalnych rozwiązań technicznych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów, obsługa istniejących oraz ich analiza poprzez działania telemarketingowe poprzedzone szkoleniami technicznymi i sprzedażowymi,
  • Budowanie właściwego wizerunku Firmy oraz zaangażowanie się w doradztwo i sprzedaż produktów o najwyższym stosunku jakości do ceny.
  • Pomoc w prowadzeniu biura handlowego.

Wymagania – szukamy osób:

  • z orientacją na wyniki i możliwości, nie na stabilizację,
  • z minimum 1-2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku w branży technicznej,
  • z wysokimi umiejętnościami komunikacyjnymi,
  • o pełnej dyspozycyjności i  systematycznych – praca w godz. 8-16ta,
  • o doskonałej organizacji własnego czasu pracy,
  • o potrzebie bycia najlepszym w swojej branży,
  • z wykształceniem minimum średnim,
  • komunikacja w języku angielskim /wystarczy w formie pisemnej/ będzie atutem,

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 3000 – 6000 zł brutto (podstawa + premia +prowizja),
  • za ciężką i konsekwentną pracę bardzo duże możliwości rozwoju,
  • profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne.

Informacje dodatkowe:

  • miejsce zamieszkania: Kraków lub okolice,
  • czas trwania umowy:  bezterminowo po okresie próbnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy