Oferta pracy

Specjalista ds. ofertowania i umów

KWK CONSTRUCTION sp. z o.o.O firmie

  • Fordońska 40
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KWK CONSTRUCTION sp. z o.o.

Fordońska 40

Bydgoszcz

KWK CONSTRUCTION Sp. z o. o. powstało w 1989 roku. Istniejemy jako deweloper od 2001 roku. Budujemy w województwie kujawsko-pomorskim szczególnie w Bydgoszczy skąd pochodzimy i gdzie szczególnie ceni się jakość. Jakość to podstawa naszego działania. Budujemy dziś ale dla przyszłości. Od zawsze wdrążamy innowacyjne rozwiązania, korzystamy z najlepszej jakości materiałów i dostawców. Dbamy o unikatowy design części wspólnych uwzględniając najnowsze trendy.

Opis stanowiska:

  • kompleksowe przygotowanie i prowadzenie dokumentacji przetargowej zgodnie z ustawą PZP
  • weryfikacja dokumentacji przetargowych pod kątem zgrożeń
  • składanie dokumentów w wersji papierowej i elektronicznej
  • archiwizacja przeprowadzonych postępowań
  • przygotowanie umów z podwykonawcami i dostawcami we współpracy z Zespołem Prawnym
  • raportowanie bieżących działań zgodnie ze standardami firmy
  • zgłaszanie Zamawiającym Podwykonawców godnie z procedurami PZP

Wymagania:

  • minimum 2 lata na doświadczenia na podobnym stanowsiku
  • znajomość Prawa Zamówień Publicznych
  • wykształcenie wyższe (preferowane o kierunku Administracja i Prawo)
  • bardzo dobra znajomość  narzędzi pakietu Microsoft Office
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • samodzielność w działaniu
  • punktualność
  • chęci do pracy

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wolne weekendy
  • służbowy telefon i laptop
  • możliwość rozwoju

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy