Specjalista ds. Ofertowania i Wsparcia Sprzedaży

NORTIA PRODUCTS s.r.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma NORTIA PRODUCTS s.r.o jest jednym z największych importerów materiałów budowlanych na terenie Republiki Czeskiej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby odpowiedzialnej za prowadzenie i nadzór nad biurem w Polsce. Biuro to odpowiedzialne jest za koordynacje zaopatrzenia i logistyki oraz support dla klientów. Osoba której poszukujemy będzie ważnym ogniwem w tym procesie. Praca ta jest idealna dla osób które są zainteresowane poszerzeniem wiedzy w zakresie handlu zagranicznego.

Specjalista ds. Ofertowania i Wsparcia Sprzedaży / Czechy i Słowacja

Opis stanowiska:

  • Wsparcie Działu Sprzedaży w przygotowaniu ofert
  • Weryfikacja zgodności ostatecznej wersji oferty z wymaganiami Klienta
  • Koordynacja zamówień i komunikacja z dostawcami
  • Fakturowanie i nadzór nad obiegiem dokumentów

Wymagania:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka czeskiego lub słowackiego będzie dużym atutem
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym, zorientowanym na osiąganie sukcesów zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy dużych, ciekawych projektach
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, system motywacyjny
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Udział w interesujących szkoleniach, nastawionych na rozwój osobisty oraz kompetencyjny,
  • Doskonałą atmosferę pracy,
  • Benefity w postaci opieki medycznej i podnoszenia kwalifikacji w zakresie nauki języka czeskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy