Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. ofertowania i zamówień publicznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma PROCHEM S.A. poszukuje osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • aktywne wyszukiwanie informacji o przetargach
    • wstępna selekcja zapytań ofertowych
    • samodzielne i kompleksowe przygotowywanie ofert przetargowych oraz konkursowych (w postępowaniach publicznych – prowadzonych na podstawie ustawy Pzp oraz ofert w postępowaniach nie objętych ustawą Pzp)
    • analiza pod względem formalno-prawnym ofert przetargowych
    • współpraca z partnerami konsorcjum, podwykonawcami podczas realizacji postępowania przetargowego
    • terminowe składanie kompletnych i spójnych ofert zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • monitorowanie przebiegu postępowania przetargowego oraz pełna obsługa do momentu podpisania umowy
    • przygotowywanie pism, odpowiedzi, dokumentów dotyczących postępowania, a także listów referencyjnych
    • stały kontakt z potencjalnymi klientami
    • kontrola prawidłowej obsługi bieżących postępowań, prowadzenie rejestrów
    • archiwizacja dokumentacji przetargowej
    • współpraca z pozostałymi działami w sprawach związanych z przygotowaniem i prowadzeniem ofert

    Wymagania:

    • 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związane z przygotowywaniem ofert przetargowych, praktyczną znajomością procedur przetargowych oraz ustawy o Prawie Zamówień Publicznych
    • mile widziane doświadczenie w branży inżynierskiej
    • wykształcenie wyższe
    • zaangażowanie i odpowiedzialność
    • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
    • zdolność analitycznego myślenia, dokładność i rzetelność
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • sprawna obsługa pakietu MS Office
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w stabilnej firmie
    • pełną wyzwań pracę w młodym zespole
    • dogodną lokalizację biura – blisko kolejki WKD i Dworca Zachodniego
    • pakiet świadczeń socjalnych, np. prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz możliwość objęcia opieką medyczną rodziny pracownika, Multi sport.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami