Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ofertowania i zamówień

ITALCERAMIK Grażyna Żuchowska-Zanella i Wspólnicy Sp.J.O firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie informacji o prowadzonych inwestycjach

  • Analiza zapytań ofertowych

  • Przygotowanie ofert handlowych

  • Realizacja zamówień do producentów krajowych i zagranicznych

  • Współpraca z firmami transportowymi i spedycyjnymi w celu realizacji zamówień

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów

  • Ścisła współpraca w ramach pracy zespołowej w zakresie bieżących zadań oraz obsługa biura

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość programu Word i Excel

  • Umiejętność przygotowywania ofert

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Wysoka kultura osobista, systematyczność i dobra organizacja pracy, samodzielność w realizacji zleconych zadań, staranność powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wraz z możliwością rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

O nas

ITALCERAMIK jest firmą działającą od 1990 r. Głównym celem naszej działalności jest promowanie nowoczesnej włoskiej i niemieckiej technologii, wykorzystywanej w aranżacji wnętrz oraz realizacji inwestycji użyteczności publicznej.

Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem na polskim rynku włoskiej firmy Casalgrande Padana, Imola Ceramica, Florim – REX oraz producentów armatury i ceramiki: Laufen, Roca, Grohe. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. ofertowania i zamówień