Specjalista ds. Ofertowania i Zarządzania Danymi Materiałowymi

3A Composites Mobility S.A.O firmie

  • Mielec, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

3A Composites Mobility S.A.

Inwestorów 6

Mielec

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja i opracowanie dokumentów potrzebnych do sporządzania wycen
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych materiałowych
  • Zarządzanie kategoriami produktów
  • Monitorowanie jakości wprowadzanych danych
  • Planowanie i monitorowanie zleconych terminów przygotowania kalkulacji
  • Komunikacja z klientem oraz wewnątrzorganizacyjna w procesie opracowywania wycen
  • Sporządzanie kalkulacji procesów produkcyjnych i wycen produktów
  • Prowadzenie prac nad nowym produktem zgodnie z wymaganiami klienta
  • Przegląd i archiwizacja danych wejściowych, weryfikacja projektowania
  • Tworzenie zestawień produktowych zawierających istotne informacje (m.in. powierzchnia, obwód, powierzchnia z naddatkiem) do tworzenia wyceń dla klienta
  • Tworzenie i wprowadzanie technologii we wszystkich używanych systemach
  • Przygotowywanie list materiałowych i prowadzenie dokumentacji projektowej, technicznej produktów.
  • Rozwój obecnego systemu zarządzanie danymi i udział we wdrożeniu ERP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, otwartość i inicjatywa w kontakcie z współpracownikami
  • Samodzielność w działaniu,
  • Kreatywność w realizacji powierzonych zadań,
  • Znajomość języka niemieckiego/angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie pracy w systemie ERP
  • Skrupulatność
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w strukturach międzynarodowego koncernu Schweiter Technologies AG.
  • Możliwość współpracy z kluczowymi producentami taboru szynowego na całym świecie takimi jak Stadler, Siemens, Bombardier, Solaris.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach Grupy Schweiter Technologies
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe premie,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty multisport, dofinansowanie do świąt),
  • Regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne zwiększające samodzielność i możliwość awansu,
  • Szczególną dbałość o środowisko pracy i atmosferę w zakładzie,
  • Profesjonalne narzędzia pracy oraz środki ochrony osobistej,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

3A Composites Mobility jest częścią międzynarodowego koncernu Schweiter Technologies AG. W ciągu ponad 60-letniej historii naszej firmy staliśmy się wiodącym producentem komponentów

dla najbardziej znanych marek pojazdów szynowych i drogowych. Zatrudniamy ponad 350 pracowników

w Szwajcarii oraz w Polsce.

W związku z nowymi projektami poszukujemy osób chętnych do dołączenia do naszego zespołu i gotowych

do podjęcia długoterminowej współpracy.

Razem, jesteśmy silniejsi.

Specjalista ds. Ofertowania i Zarządzania Danymi Materiałowymi, Inwestorów 6, Mielec