Specjalista ds. Ofertowania Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych

HOCHTIEF Polska S.A.O firmie

HOCHTIEF Polska S.A.

Żwirki i Wigury 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie ofert:

  • ścisła współpraca z Kierownikiem Działu, Dyrektorami Zespołów Kontraktów, Kierownikami Kontraktu w zakresie wydawania opinii o opracowanych ofertach i pomocy w podejmowaniu decyzji o składaniu ofert na realizację robót instalacyjnych elektrycznych i teletechnicznych,

  • uzgadnianie z kontrahentem szczegółowego zakresu prac i dostaw,

  • analizowanie materiałów przetargowych i zbieranie materiałów niezbędnych do opracowania oferty,

  • dokonywanie uzgodnień z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki,

  • sporządzanie przedmiarów, kalkulacji, kosztorysów i wycen w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych,

  • monitorowanie i analiza rynku instalacyjnego (instalacje elektryczne i teletechniczne),

  • udział w uzgodnieniach i negocjacjach z podwykonawcami, dostawcami, biurami projektów, podwykonawcami na etapie oferty,

  • współpraca i utrzymywanie relacji ze stałymi partnerami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w zakresie przygotowania ofert instalacji elektrycznych i teletechnicznych,

  • 3 letnie doświadczenie w zakresie koordynacji robót instalacyjnych na budowie,

  • uprawnienia budowlane,

  • znajomość rynku instalacyjnego w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych,

  • umiejętność analizy dokumentacji w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych,

  • wiedza techniczna z zakresu instalacji wewnętrznych i zewnętrznych elektrycznych i teletechnicznych,

  • wiedza projektowa z zakresu instalacji elektrycznych i teletechnicznych,

  • znajomość branży mechanicznej i sanitarnej,

  • znajomość programów do projektowania BIM oraz kosztorysowania,

  • biegła znajomość pakietu MS Office,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • możliwość poszerzania doświadczenia oraz rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

  • wsparcie zespołu oraz wewnętrzne szkolenia wdrażające na stanowisko

  • atrakcyjny pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bilety do kina oraz do teatru, paczki dla dzieci)

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej Luxmed oraz karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy