Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. ofertowania instalacji elektrycznych

Dekpol BudownictwoO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych oraz SIWZ
  • przedmiarowanie robót na podstawie otrzymanych projektów instalacji elektrycznych
  • przygotowywanie kosztorysów instalacji elektrycznych
  • poszukiwanie rozwiązań zastępczych
  • optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • negocjacje z oferentami
  • pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców i podwykonawców
  • współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen
  • budowanie bazy podwykonawców, dostawców, projektantów

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość programów: AutoCAD lub ZWCAD, MS Office (Excel)
  • znajomość zasad kosztorysowania
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, zaangażowanie, chęć do rozwoju
  • doświadczenie w zakresie wyceny robót elektrycznych

Mile widziane

  • doświadczenie w realizacji prac na budowie
  • znajomość programu NORMA PRO, oprogramowania do modelowania

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie – jednej z najlepszych spółek budowlanych w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie (współpraca długofalowa),
  • atrakcyjne warunki finansowe (adekwatne do doświadczenia) oraz system premiowy,
  • podnoszenie kompetencji poprzez szkolenia, konferencje, kursy oraz w ramach wewnętrznej Akademii Dekpol Budownictwo,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • elastyczność formy zatrudnienia – w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B),
  • ograniczenie do minimum nadmiernych formalności charakterystycznych dla branży budowlanej,
  • możliwości rozwoju oraz awansu w firmie tworzonej przez ludzi z pasją.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Strategia Spółki opiera się na zbudowaniu zaangażowanego i kompetentnego zespołu ludzkiego, który przez dyrekcję i właściciela jest postrzegany jako atut i najważniejszy kapitał przedsiębiorstwa. W związku z tym poszukujemy kandydatów o wysokich umiejętnościach inżynierskich i interpersonalnych, świadomie postrzegających cel swojej kariery zawodowej, zdecydowanych, aby wraz z obecnym Zespołem Dekpol Budownictwo rozwijać i zmieniać naszą firmę na przestrzeni wielu lat naprzód. Nie poszukujemy kandydatów „na projekt”. Przed każdym z wysoce zaangażowanych pracowników stanie szansa na podniesienie swoich kompetencji i awans w strukturach firmy - dominująca większość dyrekcji Dekpol Budownictwo wywodzi się z wewnętrznych struktur naszej firmy.

Najcenniejszym kapitałem firmy są pracownicy. Nasza strategia opiera się na budowaniu wysoce wykwalifikowanego i zaangażowanego zespołu. Poszukujemy ekspertów w swojej dziedzinie, z którymi nawiążemy długofalową współpracę.

Dekpol Budownictwo

Spółka Dekpol Budownictwo jest częścią Grupy Dekpol. Na przestrzeni prawie 30 lat działalności osiągnęliśmy wiodącą pozycję jako generalny wykonawca projektów budownictwa kubaturowego. Jesteśmy klasyfikowani w rankingu TOP 15 firm budowlanych PwC w Polsce.

Specjalizujemy się w budowie m.in. inwestycji mieszkaniowych, centrów logistycznych, obiektów przemysłowych, sportowych, rekreacyjnych oraz związanych z ochroną środowiska. Oferujemy zarówno opracowywanie koncepcji projektowych, jak i kompleksowe realizacje „pod klucz”. Dążymy do jak największej niezależności: jako Grupa szczycimy się własnym zakładem produkcyjnym prefabrykatów betonowych i stalowych, brygadami montażowymi, a także parkiem maszynowym działu robót ziemnych i drogowych.

Strategię spółki opieramy na budowaniu wysoce wykwalifikowanych, zaangażowanych zespołów – obecnie na sukces naszej firmy pracuje około 400 wysokiej klasy specjalistów. Nasze szeregi zasilają m.in. doświadczeni inżynierowie, operatorzy, montażyści i pracownicy budowlani. Wybieramy ludzi z jasno sprecyzowanymi celami i pasją, którzy w swoją codzienną pracę wkładają nie tylko merytoryczną wiedzę, ale także entuzjazm. Cenimy relacje z pracownikami, którzy dzięki swojej motywacji oraz inicjatywie stają się filarem firmy i stanowią realne wsparcie dla jej rozwoju.

Specjalista ds. ofertowania instalacji elektrycznych, Poznań