Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. ofertowania instalacji sanitarnych

Pracownicy BudowlaniO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Krakowska firma budowlana zajmująca się budownictwem kubaturowym, działająca zarówno jako Generalny Wykonawca, jak i Podwykonawca, zatrudni na stanowisku:

Główne zadania:

  • Przygotowywanie kalkulacji ofertowych szacunkowych i szczegółowych dla robót budowlanych w branży sanitarnej
  • Analiza SIWZ oraz dokumentacji projektowej przedmiotu zamówień
  • Rozliczenie pracowników i/lub podwykonawców

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia budowlane w specjalności sanitarnej

Oferujemy:

  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze
  • Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę
  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku (możliwe wyjazdy na budowę)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne