Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ofertowania

CreoConcept Sp. z o.o. Sp. k

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

- Wykonywanie kalkulacji kosztowych w zakresie ślusarki aluminiowej,

- Organizacja procesu powstawania oferty, sporządzanie ofert,

Stworzenie listy pytań do zamawiającego i późniejsza analiza udzielonych odpowiedzi,

- Doradztwo techniczne oraz udzielanie dodatkowych informacji Klientom zainteresowanym,

- Współpraca z działem handlowym oraz działem realizacji,

- Scalenie otrzymanych zakresów w zbiorczej tabeli; przygotowanie budżetu zadania.

Nasze wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie techniczne,

- Dobra znajomość języka niemieckiego,

- Doświadczenie w kosztorysowaniu,

- Umiejętności czytania dokumentacji technicznej,

- Mile widziana obsługa specjalistycznych programów do kalkulacji (MB-CAD),

- Dobrej znajomości obsługi komputera (Windows Office/Acad).

To oferujemy

Oferujemy:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Udział w dużych, ciekawych i nowoczesnych projektach dla kluczowych klientów w branży,

- Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju,

- Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

- Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze, w młodym i pomocnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Firma CreoConcept zajmuje się produkcją, dostawą i montażem wysokiej jakości ścianek aluminiowo-szklanych do podziału powierzchni open space w budynkach biurowych oraz dostawą i montażem ścian przesuwnych do sal konferencyjnych.