Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ofertowania

CreoConcept Sp. z o.o. Sp. kO firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma CreoConcept zajmuje się produkcją, dostawą i montażem wysokiej jakości ścianek aluminiowo-szklanych do podziału powierzchni open space w budynkach biurowych oraz dostawą i montażem ścian przesuwnych do sal konferencyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie kalkulacji kosztowych w zakresie ślusarki aluminiowej,
  • Organizacja procesu powstawania oferty, sporządzanie ofert,
  • Stworzenie listy pytań do zamawiającego i późniejsza analiza udzielonych odpowiedzi,
  • Doradztwo techniczne oraz udzielanie dodatkowych informacji Klientom zainteresowanym,
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientem,
  • Współpraca z działem handlowym oraz działem realizacji,
  • Scalenie otrzymanych zakresów w zbiorczej tabeli; przygotowanie budżetu zadania,
  • Stworzenie propozycji harmonogramu rzeczowo finansowego zadania.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu w branży ślusarki aluminiowej,
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • Znajomości rynku budowlanego i branży,
  • Obsługi specjalistycznych programów do kalkulacji (MB-CAD),
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (Windows Office/Acad),
  • Zdolności do uporządkowanej pracy oraz skrupulatności w wykonywaniu obowiązków,
  • Zaangażowania i samodzielności w działaniu,

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Udział w dużych, ciekawych i nowoczesnych projektach dla kluczowych klientów w branży,
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju,
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze, w młodym i pomocnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne