Ta oferta pracy jest nieaktualna od 271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. ofertowania

  • Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CreoConcept Sp. z o.o.

    Firma CreoConcept Sp. z o. o. Sp. k. zajmuje się produkcją, dostawą i montażem wysokiej jakości ścianek aluminiowo szklanych do podziału powierzchni open space w budynkach biurowych oraz dostawą i montażem ścian przesuwnych do sal konferencyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kielce
    Region: świętokrzyskie
    Numer referencyjny: SO01/18

    Opis stanowiska:

    • Wykonywanie kalkulacji kosztowych w zakresie ślusarki aluminiowej,
    • Organizacja procesu powstawania oferty, sporządzanie ofert,
    • Stworzenie listy pytań do zamawiającego i późniejsza analiza udzielonych odpowiedzi,
    • Doradztwo techniczne oraz udzielanie dodatkowych informacji Klientom zainteresowanym,
    • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientem,
    • Współpraca z działem handlowym oraz działem realizacji,
    • Scalenie otrzymanych zakresów w zbiorczej tabeli; przygotowanie budżetu zadania,
    • Stworzenie propozycji harmonogramu rzeczowo finansowego zadania,

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne,
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w kosztorysowaniu w branży ślusarki aluminiowej,
    • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
    • Znajomości rynku budowlanego i branży,
    • Obsługi specjalistycznych programów do kalkulacji (MB-CAD, Licz Okno itp.),
    • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (Windows Office/AutoCad),
    • Zdolności do uporządkowanej pracy oraz skrupulatności w wykonywaniu obowiązków,
    • Zaangażowania i samodzielności w działaniu,

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Udział w dużych, ciekawych i nowoczesnych projektach dla kluczowych klientów w branży,
    • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju,
    • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
    • Kurs języka angielskiego w miejscu pracy
    • Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze, w młodym i pomocnym zespole,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez CreoConcept Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Kielcach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest CreoConcept Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Kielcach przy ul. Karola Olszewskiego 19c . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.