Ta oferta pracy jest nieaktualna od 121 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. ofertowania

  • Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego TRANSKOL Sp. z o.o.

    Przedsiębiorstwo budowlane zajmujące się budownictwem dróg kolejowych

    Miejsce pracy: Kielce
    Opis stanowiska:
    • Przygotowywanie ofert przetargowych,
    • Weryfikacja zamówień,
    • Redagowanie korespondencji związanej z postępowaniem przetargowym,
    • Gromadzenie i aktualizowanie dokumentów do złożenia oferty

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki prawo, zarządzanie, marketing,
    • Dobrze widziana znajomość "Ustawy Prawo Zamówień Publicznych",
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie ze stawką miesięczną na pełny etat

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.