Oferta pracy

Specjalista ds. ofertowania / Kosztorysant

UNIBEP S.A.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe przygotowanie ofert do Inwestorów i skoordynowanie finalnej oferty na bazie współpracy międzybranżowej

  • Szczegółową analizę merytoryczną i techniczną dokumentacji oraz zgłaszanie ewentualnych uwag

  • Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców wraz z weryfikacją poprawności dostarczonych ofert

  • Sporządzanie pełnej dokumentacji dotyczącej procesu przetargowego

  • Analizę możliwości zastosowania rozwiązań optymalizacyjnych w stosunku do rozwiązań projektowych wraz z ich analizą kosztową

  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach negocjacyjnych

  • Dokonywanie uzgodnień z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budowlane / konstrukcyjne)

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w obszarze sporządzania ofert i kosztorysowania (dokumentacja ofertowa, negocjacje, kontakt z urzędami i instytucjami państwowymi)

  • Dobrą znajomość procesów ofertowych oraz umiejętność wnikliwej analizy dokumentów ofertowych

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) oraz AutoCAD; znajomość BIM w zakresie przedmiarów będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00 lub 8.00-16.00

  • Praca w Oddziale w Białymstoku ul. Hetmańska 92

  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, szeroki pakiet świadczeń - szersza oferta w informacji poniżej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

UNIBEP S.A.

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe). Do prowadzenia działalności deweloperskiej w powyższym obszarze została powołana Unidevelopment S.A. Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A. oraz Budrex Sp. z o.o.) oraz produkcyjną skierowaną głównie na rynek skandynawski (Unihouse, Oddział Unibep S.A.).

Przewiń do profilu firmy