Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ofertowania - Kosztorysant Fit - Out

TOMBUDEX

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji projektowej, wprowadzanie rozwiązań zamiennych

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z podwykonawcami, dostawcami i projektantami

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i aktywne nadzorowanie spływu ofert

  • Analiza ofert otrzymanych od podwykonawców

  • Sporządzanie przedmiarów, kosztorysów na podstawie spaceplanu, projektu wykonawczego, wizji lokalnej oraz wytycznych Zamawiającego

  • Identyfikacja ryzyka na etapie ofertowania

  • Analiza rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych

  • Negocjacje z oferentami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe budowlane

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność przygotowywania przedmiarów i kosztorysów

  • Praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office, AutoCad

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Zaangażowanie, skrupulatność i dobra organizacja pracy

  • Mile widziana znajomość programu kosztorysowego Norma

To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Wsparcie doświadczonych specjalistów

  • Elastyczne godziny pracy

O nas

Firma TOMBUDEX jest Generalnym Wykonawcą zajmującym się realizacją prac FIT-OUT z zakresu budowlanego, instalacji elektrycznych, IT, HVAC, SSP, DSO, KD i innych. Główny obszar działania to wykonawstwo, zarządzanie projektami oraz doradztwo techniczne na rynku powierzchni biurowych. Firma TOMBUDEX cieszy się uznaniem wśród Klientów o czym świadczą liczne referencje.

www.tbx.com.pl