Ta oferta pracy jest nieaktualna od 274 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Ofertowania - Kosztorysant

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    VISTAL GDYNIA S.A. w restrukturyzacji, producent konstrukcji stalowych działający w branży offshore, marine, budownictwie przemysłowym oraz budowie mostów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdynia
    Branża budowlana, konstrukcje stalowe

    Obowiązki:

    • analiza dokumentacji projektowej oraz identyfikacja zakresu robót na etapie ofertowania
    • kompletacja ofert od podwykonawców
    • weryfikacja ofert podwykonawców
    • sporządzanie kosztorysów dotyczących wytworu oraz montażu konstrukcji stalowych
    • ocena podwykonawców oraz poszukiwanie nowych partnerów do współpracy
    • wsparcie technologiczne podczas wyceny projektów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów budowlanych
    • znajomość branży konstrukcji stalowych
    • praktyczna znajomość programu AutoCad
    • doświadczenie w pracy na budowie będzie dodatkowym atutem
    • bardzo dobre umiejętności analityczne
    • znajomość języka angielskiego
    • bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, samodzielność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
    • dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych i krajowych
    • prawo jazdy kat.B

    Kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj", w tytule podając nazwę stanowiska.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, tekst jedn. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.